Etiket arşivi: Alexa

Teşekkürler Bursa! 105.326 kişi haberi bizden takip etti

bursadabugun

Bursa’nın tartışmasız en büyük internet haber portalı Bursada Bugün’ü dün tam 105 bin 326 okuyucu ziyaret etti.

Bursada Bugün fark yaratmaya devam ediyor. Dün hem Türkiye’ye hem de Bursa’ya kayıp üniversite öğrencisi Sinem Yurdanur’un ölü olarak bulunduğu haberleri damga vurdu. Bu üzücü haberi de tüm Bursa haberleri gibi ilk olarak okuyucularına ulaştıran sitemiz  oldu.

2010 yılının Temmuz ayında ortalıktan kaybolan Uludağ Üniversitesi öğrencisi Sinem Yurdanur’un dün ölü olarak bulunduğu haberi anında Türkiye gündemine oturdu Yerel, ulusal haber siteleri dahil tüm televizyon kanalları da bu üzücü olaya geniş yer ayırdı.

Bu haberi ilk duyuran site olarak siz okuyucularımıza gün boyu son gelişmeleri an be an aktardık. Tam 105 bin 326 okuyucu 18 yaşındaki genç kızın bulunduğu haberini haber sitemizden öğrendi ve Bursa’da rekor olarak kayıtlara geçti. Toplamda ise bir günde 365.213 hiti bir günde almayı başardı.

TÜRKİYE DEVLERİYLE YARIŞIYOR

Alexa verilerine göre Bursa’nın açık ara birinci sitesi olan Bursada Bugün, aynı zamanda Marmara bölgesinin ve tüm Türkiye’de bölgesel yayın yapan haber sitelerinin de önüne geçmeyi başardı. Alexa verilerine göre Türkiye’nin ilk 500’üne yerleşen sitemiz, Türkçe yayın yapan siteler arasında da 222. sırayı alarak büyük bir başarıya imza attı.

ALEXA TÜRKÇE İÇİN TIKLAYINIZ

Kendi WEB TV kurulumunu da tamamlayarak özgün program çekimlerine başlayan Bursada Bugün, çok yakında yepyeni projeleriyle sizlerle birlikte olacak.

Bursada Bugün siz okuyucularımızın güvenine layık olmak için her zaman gerçek haberi en kısa zamanda siz okuyucularına ulaştırabilmek için çalışmaya devam edecek…

Teşekkürler Bursa….

Kaynak: http://www.bursadabugun.com/haber/tesekkurler-bursa-105-326-kisi-haberi-bizden-takip-etti-179057.html